Загальні положення


Мобільний додаток "Мій МедКабінет" - це особистий медичний кабінет пацієнтів мережі лікувально-профілактичних закладів.

Наразі запущена друга версія мобільного додатку у тестовому режимі.

Будемо вдячні за відгуки та пропозиції щодо роботи мобільного додатку!

1. Системні вимоги

Мобільний додаток "Мій МедКабінет" розроблено для користувачів смартфонів з операційними системами:

  • iOS (версії 9 і вище);
  • Android (версії 4.4 і вище).

2. Завантаження

Безкоштовно завантажити мобільний додаток «Мій МедКабінет» можна з App Store або Google Play.

3. Отримання паролю

Для отримання паролю до особистого кабінету необхідно звернутися до реєстратури медичного закладу або самостійно зареєструватися через веб сервіс, за умови, що Ваш номер мобільного телефону та дата народження вказані в медичному закладі. Ця процедура необхідна для надійної ідентифікації пацієнта.

Вхід в додаток

Для входу в особистий кабінет пацієнта необхідно обрати регіон України, в якому знаходиться Ваша лікувальна установа, лікувальну установу, ввести номер мобільного телефону у міжнародному форматі без плюса та пароль від особистого кабінету.

Під час першого входу необхідно ввести пароль отриманий в реєстратурі медичного закладу, або пароль надісланий в SMS повідомленні, при реєстрації через веб сервіс. Після чого, рекомендуємо змінити пароль в Налаштуваннях додатку.


Рис. 1. Екран входу в додаток

Головна сторінка

Після успішного входу в додаток, відкриється Головна сторінка. На головній сторінці додатку Ви можете переглядати Ваші записи на прийом. Для перегляду більш детальної інформації про запис або скасування прийому, натисніть на відповідний запис на прийом.


Рис. 2. Головна сторінка додатку

Меню додатку

Для навігації між сторінками додатку користуйтесь боковим меню. Відкрити бокове меню можна за допомогою іконки в верхньому правому кутку додатку, або провівши по екрану пальцем направо від лівого краю.


Рис. 3. Меню додатку

Особистий календар

Створені записи на прийом до лікаря можна переглядати також у режимі Календаря. Для цього необхідно натиснути "Календар" на головній сторінці додатку, або перейти на "Календар" через бокове меню. Дні, на які є записи на прийом, будуть позначені синьою крапкою.


Рис. 4. Календар

Розклад роботи

Для того, щоб переглянути розклад роботи лікарів, перейдіть на сторінку "Розклад роботи" через бокове меню додатку та оберіть необхідний Вам день, заклад та відділення.


Рис. 5. Розклад роботи

Запис на прийом

Запис пацієнта на прийом створюється в кілька послідовних кроків. Аби розпочати запис, натисніть "Запис" на головній сторінці додатку, або перейдіть на "Запис на прийом" через бокове меню. Після чого оберіть бажаний медичний заклад, відділення, лікаря, тип події та дату і час прийому. Перевірте обрані дані та підтвердіть запис на прийом.

Щоб скасувати вже створений запис на прийом, перейдіть на головну сторінку додатку, або в "Календар". Оберіть подію, яку необхідно скасувати, та натисніть "Скасувати".


Рис. 6. Підтвердження запису на прийом

Документи

Для того, щоб переглянути документи пацієнта, перейдіть на сторінку "Документи" через бокове меню додатку та оберіть необхідну категорії документів.


Рис. 7. Документи

Обрані лікарі

Для того, щоб додати лікаря у список обраних лікарів, натисніть зірочку біля лікаря під час створення запису на прийом. Після чого, створення запису на прийом можна розрочинати одразу з вибору лікаря на сторінці "Обрані лікарі".


Рис. 8. Обрані лікарі

Налаштування

Для того, щоб відкрити налаштування додатку, перейдіть на сторінку "Налаштування" через бокове меню додатку.


Рис. 9. Налаштування

Для того, щоб змінити пароль від особистого медичного кабінету, оберіть "Зміна пароля" в налаштуваннях додатку. Введіть старий пароль в поле "Пароль" та новий пароль в поля "Новий пароль" і "Повтор нового пароля", після чого натисніть "Поміняти".

Зауважте, що довжина пароля повинна бути не менше 6 символів. Пароль повинен містити принаймні одну латинську велику літеру, одну латинську маленьку літеру, одну цифру та один спецсимвол.


Рис. 10. Зміна паролю

Профіль

Аби переглянути особисту інформацію, яка зазначена в інформаційній системі медичного закладу, перейдіть на сторінку "Профіль" через бокове меню додатку, або натисніть на іконку "Профіль" на верхній панелі головної сторінки.


Рис. 11. Профіль

Довідка

Для того, щоб переглянути довідкову інформацію, перейдіть на сторінку "Довідка" через бокове меню додатку.


Рис. 12. Довідка