ЗАЯВА-ЗГОДА

на отримання доступу від особистого кабінету пацієнта Мій МедКабінет та погодження з організаційно-технічними умовами користування

Прошу надати доступ до особистого кабінету пацієнта Мій МедКабінет для користування з метою отримання даних про медичні записи та результати діагностики. Даю згоду із публічною офертою.

Усвідомлюю, що виданий пароль до особистого кабінету може бути використаний в разі необережного його зберігання. Усвідомлюю, що при користування особистим кабінетом існують потенційні ризики, щодо потрапляння моїх даних до третіх осіб. Зобов’язуюсь надійно зберігати пароль доступу до особистого кабінету та не передавати його будь-кому.

Відмовляюсь від будь-яких фінансових та матеріальних претензій щодо виробників програмного забезпечення та надавачів медичних послуг в разі доступу до особистого кабінету Мій МедКабінет сторонніх осіб в наслідок потрапляння паролю доступу до третіх осіб з особистої необережності.

Ознайомлений із рекомендацією щодо регулярної зміни паролю (1 раз на 3 місяці) та створення його достатньо надійним, а саме пароль має бути не менше 6 символів, містити принаймні одну велику латинську літеру, одну маленьку латинську літеру, одну цифру та один спецсимвол. Після отримання паролю зобов’язуюсь змінити його при першому вході в особистий кабінет.

Проінформований, щодо можливості відновити пароль, вразі його втрати, звернувшись до адміністратора медичного закладу. Адміністратором буде надіслано електронного листа на вказану мною в медичному закладі електронну адресу з посиланням на сторінку створення нового паролю.

Розумію, що для користування особистим кабінетом я маю перевірити правильність моїх даних, а саме номер телефону та адресу електронної пошти, які є обов’язковими умовами для користування сервісами Мій МедКабінет.


Номер телефону повинен бути зареєстрований в медичній установі.
Для отримання листа з інформацією про обліковий запис.

Поля, позначені *, є обов'язковими.

SMS з кодом підтвердження реєстрації було надіслано на номер


Якщо код не було надіслано, натисніть тут, щоб повторити.