Загальні положення


Сервіс «Мій МедКабінет» забезпечує online-запис пацієнта медичного закладу на прийом до лікаря.

Сервіс надає Вам такі можливості:

  • створення попереднього запису на прийом до обраного Вами лікаря;
  • скасування створеного Вами запису на прийом.

Важливо знати:

  • сервіс доступний лише тим пацієнтам, котрі зареєстровані в інформаційній системі ЛПЗ та зазначили особистий номер телефону або знають власний номер електронної медичної картки;
  • без реєстрації в ЛПЗ сервіс недоступний;
  • доступ до сервісу може бути заблоковано, якщо пацієнт двічі впродовж двох місяців створив попередній запис, проте не відвідав лікаря або не скасував запис завчасно;
  • скасувати online-запис Ви можете лише до 08.00 того дня, на який було заплановано прийом.

Надійна ідентифікація пацієнта, зареєстрованого в мережі ЛПЗ, здійснюється через надсилання коду підтвердження на мобільний телефон користувача.

Запис на прийом


Online-запис пацієнта на прийом створюється в кілька послідовних кроків. Аби розпочати запис, натисніть «Записатися на прийом» на головній сторінці застосунку (рис. 1).


Рис. 1. Головна сторінка застосунку

1. Згода з умовами надання послуги.

Уважно прочитайте умови надання послуги запису на прийом. Якщо вони Вас задовольняють, натисніть «Я погоджуюся з умовами надання послуги» (рис. 2).


Рис. 2. Умови надання послуги

2. Вибір медичного закладу.

Оберіть бажаний медичний заклад, один раз натискаючи відповідну кнопку на вкладці «Медичні заклади» (рис. 3).


Рис. 3. Вибір медичного закладу

3. Вибір відділення.

Оберіть відділення, де знаходиться необхідний Вам лікар, один раз натискаючи відповідну кнопку на вкладці «Відділення» (рис. 4).


Рис. 4. Вибір відділення

4. Вибір лікаря.

Оберіть потрібного Вам лікаря, один раз натискаючи відповідну кнопку на вкладці «Лікарі» (рис. 5). Для швидшого й зручнішого пошуку Ви можете зазначити прізвище або ім’я лікаря в полі «Пошук лікаря».


Рис. 5. Вибір лікаря

5. Вибір події.

Оберіть необхідну подію, один раз натискаючи відповідну кнопку на вкладці «Події» (рис. 6).


Рис. 6. Вибір події

6. Вибір дати та часу прийому.

Оберіть необхідну дату прийому в календарі. Відтак оберіть прийнятний час прийому, один раз натискаючи відповідну кнопку на вкладці «Час прийому» (рис. 7). Проміжки часу, доступні для запису, позначено зеленим. Сірим позначено проміжки часу, які вже зарезервовано.


Рис. 7. Вибір дати та часу прийому

7. Перевірка особистих даних пацієнта.

Аби завершити запис на прийом, ідентифікуйте себе за номером мобільного телефону та датою народження (рис. 8) або за номером електронної медичної картки (рис. 9). Зазначте необхідні відомості у відповідних полях (поля, обов’язкові для заповнення, позначені *).

Якщо Ви бажаєте одержати інформацію про запис на Ваш e-mail, зазначте свою поштову адресу у відповідному полі. Також Ви можете надати додаткову інформацію в полі «Коментар».


Рис. 8. Ідентифікація пацієнта за номером телефону та датою народження


Рис. 9. Ідентифікація пацієнта за номером електронної медичної картки

Якщо пацієнта не було знайдено в базі даних, активується повідомлення про помилку (рис. 10).


Рис. 10. Помилка ідентифікації пацієнта

8. SMS-підтвердження запису.

По успішній перевірці особистих даних на зазначений Вами номер мобільного телефону буде надіслано SMS з кодом підтвердження. Введіть цей код у відповідне поле та натисніть «Підтвердити» (рис. 11). Якщо протягом довшого часу SMS з кодом не надійшло, натисніть «Надіслати код повторно».


Рис. 11. Підтвердження запису на прийом

По успішнім підтвердженні Ваш запис буде створено й відкриється вікно з інформацією про прийом. Натисніть «ОК», аби перейти на головну сторінку застосунку.


Рис. 12. Успішний запис на прийом

Якщо Ви ввели хибний код або сталася інша помилка, відкриється інформаційне вікно з відповідним повідомленням (рис. 13). Натисніть ОК, аби повернутися до Вашого запису, та спробуйте ще раз.


Рис. 13. Помилка запису на прийом

Скасування запису на прийом


Аби скасувати вже створений запис на прийом, натисніть «Скасувати прийом» на головній сторінці застосунку (рис. 14). Зауважте, скасувати прийом можливо лише до 08.00 того дня, на який цей прийом було заплановано.


Рис. 14. Головна сторінка застосунку

1. Введення коду скасування.

Оберіть бажаний тип ідентифікації: за номером мобільного телефону (рис. 15) або за номером електронної медичної картки (рис. 16). Введіть одержаний в SMS код скасування прийому та відомості, необхідні для Вашої ідентифікації.


Рис. 15. Ідентифікація пацієнта за номером мобільного телефону


Рис. 16. Ідентифікація пацієнта за номером електронної медичної картки

По успішній ідентифікації відкриється вікно з інформацією про Ваш запис (рис. 17). В іншому разі відкриється повідомлення про помилку (рис. 18).


Рис. 17. Інформація про запис на прийом


Рис. 18. Помилка скасування прийому

2. Підтвердження скасування.

Якщо Ви певні, що бажаєте скасувати цей запис, натисніть «Скасувати прийом». По успішнім скасуванні відкриється відповідне вікно (рис. 19).


Рис. 19. Успішне скасування прийому