Для використання мобільного додатку необхідно звернутися до реєстратора медичного закладу. Реєстратор повинен роздрукувати Вам заяву про згоду на підключення, в якій буде вказано пароль до Вашого аккаунту.

Пароль повинен бути не менше 6 символів і містити принаймні одну латинську велику літеру, одну латинську маленьку літеру, одну цифру та один спецсимвол.

Також можна самостійно зареєструватися через веб сервіс, за умови, що Ваш номер мобільного телефону та дата народження вказані в медичному закладі.

Для запису онлайн в міську дитячу поліклініку номер 3 міста Черкас тепер необхідно вибирати заклад КНП "П'ятий Черкаський центр первинної медико-санітарної допомоги", відділення "Загальна практика сімейна медицина (Педіатрія)" та "Огляд здорових дітей 1-го року життя".

Для того щоб зареєструватися для користування сервісом, вам потрібно звернутися до реєстратури вашого лікувально-профілактичного закладу.

Після того, як реєстратор внесе Ваші дані в інформаційну систему лікувального закладу, Ви зможете користуватись онлайн сервісом, використовуючи для цього номер мобільного телефону, який Ви вказали в реєстратурі, або номер електронної медичної картки (ЕМК), який повинен Вам надати реєстратор.

Номер електронної медичної карти (ЕМК) — це унікальний номер, який генерує медична інформаційна система під час створення карти пацієнта в електронному вигляді.

Зазвичай, номер ЕМК, це 7, 8, 9 цифр, наприклад: 9871234.

Номер амбулаторної медичної карти (АМК) — це номер на паперовій амбулаторній картці, який написано або надруковано реєстратором.

Під час відвідування реєстратури, вимагайте у реєстратора надати Вам номер електронної медичної карти (ЕМК)!

Номер електронної медичної карти (ЕМК) Ви можете дізнатися в реєстратурі Вашого лікувального закладу.

Сервіс онлайн запису відображає розклад роботи лікарів, який заповнюють реєстратори медичних закладів. Якщо ж у необхідного Вам лікаря немає доступних дат та слотів часу для запису, це означає що в медичному закладі не заповнили розклад прийом на ці дні по певним обставинам. Дізнатися чому саме немає запису до Вашого лікаря Ви можете в реєстратурі медичного закладу.

Якщо у обраного Вами лікаря виводиться загальний час роботи, і ви не маєте можливості обрати вільний проміжок часу для запису, то це означає, що лікар в цей день відсутній на робочому місці за певних обставин (відпустка, курси тощо). Спробуйте, будь ласка, обрати інший день для запису на прийом або іншого лікаря.

Якщо Ви двічі впродовж 2 місяців створювали запис на прийом через онлайн сервіс та за певних обставин не відвідували лікаря і не скасовували запис, то можливість запису через онлайн сервіс буде заблокована на 2 місяці з моменту передостаннього не відвіданого запису.

Якщо Ви створювали запис до лікаря через сайт "Мій МедКабінет", Вам повиннно було прийти SMS-повідомлення з інформацією про створений запис, яка містить код скасування запису.

Введіть одержаний в SMS код скасування прийому та відомості, необхідні для Вашої ідентифікації, на сторінці Скасування прийому.

Зауважте, скасувати прийом можливо лише до 08.00 того дня, на який цей прийом було заплановано.

Актуальну інформацію про прикріплення лікарів до дільниць Ви можете дізнатися в реєстратурі медичного закладу.

Сервіс дозволяє записуватися на прийом до лікарів загальної практики та сімейної медицини.

Наразі з'явилася можливість онлайн запису до вузьких спеціалістів в Першому Черкаському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги.

Питання щодо висвітлення розкладу вузьких спеціалістів та можливості запису онлайн регулюються на рівні медичних закладів.

Зазвичай SMS-повідомлення приходить протягом 10 хвилин. Довготривала затримка в доставці повідомлень або неможливість доставки може бути викликана відключеним телефоном, переповненим буфером повідомлень, пошкодженням SIM-карти.

Сервіс не зберігає та не обробляє персональну конфіденційну інформацію пацієнта, така інформація вже є в наявності в електронній реєстратурі, сервіс лише виконує ідентифікацію користувача.

З технічної сторони, усі з'єднання між клієнтом та сервером зашифровані за допомогою сучасного протоколу HTTPS, який забезпечує надійний шифрований зв'язок, та захист від несанкціонованих підміни та зчитування даних.

Сервіс розроблено командою розробників "ЕМСІМЕД", департамент ЛІМІС (Лабораторні і Медичні Інформаційні Системи), ТОВ "АЛТ Україна ЛТД".