Для того щоб зареєструватися для користування сервісом, вам потрібно звернутися до реєстратури вашого лікувально-профілактичного закладу.

Номер електронної медичної карти (ЕМК) — це унікальний номер, який генерує медична інформаційна система під час створення карти пацієнта в електронному вигляді.

Зазвичай, номер ЕМК, це 7, 8, 9 цифр, наприклад: 9871234

Номер амбулаторної медичної карти (АМК) — це номер на паперовій амбулаторній картці, який написано або надруковано реєстратором.

Під час відвідування реєстратури, вимагайте у реєстратора надати Вам номер електронної медичної карти (ЕМК)!

Сервіс не зберігає та не обробляє персональну конфіденційну інформацію пацієнта, така інформація вже є в наявності в електронній реєстратурі, сервіс лише виконує ідентифікацію користувача.

З технічної сторони, усі з'єднання між клієнтом та сервером зашифровані за допомогою сучасного протоколу HTTPS, який забезпечує надійний шифрований зв'язок, та захист від несанкціонованих підміни та зчитування даних.

Особистий кабінет пацієнта знаходиться в стадії розробки.

Сервіс розроблено командою розробників "ЕМСІМЕД", департамент ЛІМІС (Лабораторні і Медичні Інформаційні Системи), ТОВ "АЛТ Україна ЛТД".

Сервіс надає можливість запису лише до лікарів загальної практики та сімейної медицини.

Для запису до інших спеціалістів, вам необхідно звернутися до вашого сімейного лікаря.

Наразі сервіс функціонує в мережі комунальних лікувальних закладів міста Черкас та міста Бровари. В подальшому, планується підключення деяких комерційних установ та стаціонарів.

close menu

Оберіть Вашу лікувальну установу

Ваша лікувальна установа - Черкаси, Комунальні ЛЗ ?